Pages

14 Haziran 2014 Cumartesi

Suzy'nin Saçmalıkları Vol. 2


   
Bunu kim yaptıysa güzel olmuş :D ^.^

Merhaba canlarım. Ve ben yine saçmalıklarımla geldim :P Şükürler olsun TEOG zımbırtısı da bitti okul da. Bir bakıma azmimle başarılı bir ortaokul hayatımı bitirdim ama liseye kayıt yaptırılınca bana alınacak olan telefon karne hediyesi olarak geliyor.(şaşırdım nedense) Ortaokul boyunca hep takdir aldım :P Bir kez teşekkür belgesi almıştım o da 4.Sınıftaydı. Hem de 4.sınıfın ilk dönemi. Her neyse asıl geri dönüşümü başlatıyorum. Hana,dul seeeeeetttttt :D (bu sıralar Korece takılıyom ben :P )

İşte Suzy ve onun muhteşem ötesi saçmalıkları 2. Bölümü geliyooooor !!!

Kıskançlıktan yaptım bunu kıskançlıktan -_- Jong efendi sen Brezilya'ya git anca Türkiye'ye gelme -_- Sanki Türkiye uzayda dolaşıyor -_- Töbe bismillah. -_- Beni, güzel karını üzdün biliyor musun sen,ha? Romantik odun *-* Ama bir şekilde gönlümü alıyorsun sen. İyi ki seni seviyorum aşkitom. (yeter bu kadar romantizm :D )
Yoona, senin her halini mıncırırm ben *-* Bu nasıl tatlılıktır böyle ya. 8 muhteşem unnimden sadece birisin sen :) ( 6'ydı 8 oldu. Bakmayın Hakkımda bölümüne :D asdfghjkl :D ) Seni kaçırırdım da Ayhan var Ayhan'a yazık olur şimdi :DAşkitom benim o saçlarını tutuşun adamı öldürüyor.(mesela ben) Şu an bunu yazarken kalbim fırlıyor. Her neyse burdan sana kokulu öpücük yollayayım bari.Muck ( yeter kızım yeter Suzy.Bu kadar romantizm yeter. İlk iş ikinizi evlendirecem ben. Ondan sonra gelir kokulu öpücükler. :D )


Ben nam-ı diğer Seohyun'un kocası Mustafa(artık nerden bulduysam. Ayhan'ı kıskandım ben *-* ) Kıskan Yong efendi kıskan zuhahahahahahahahahahahaahaaaa :D
Bu nasıl duruştur böyle. Kalbım fırladı. Her neyse benim aşkitom(bundan sonra oppama aşkitom diyorum *-* ) Justin Bieber'dan daha yakışıklı anneciğim :)Saçmalıklarım da burda biter. Beni bir peygamber sabrıyla dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bir kaç müzik koyayım da keyfiniz yerinize gelsin bari. Görüşürüüüüüzzz :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aja Aja Fighting !!! ^^

아자 아자 파이팅 !!! ^^