Pages

14 Kasım 2012 Çarşamba

My Girl(내 여자)

                           Dün akşam annem"Benim İçin Üzülme"yi dinlerken ben de bu diziyi seyrettim.Tam da bölümün 33.dakikasına geldim babam bilgisayarın başına oturdu(ve ben buna çok sinirlendim>:( ).Aslında ben bunu dün yazmak istedim.Kısmet bugüneymiş :)


                       Dizinin ilk bölümünü seyrettim ve konusu:


               
                     

                      Yoo Rin () turistlere rehberlik ederek geçimini sağlayan bir kızdır. Gong Chan () ise bir otelin müdürüdür ve çok zengindir. Gong Chan’ın büyükbabası ağır hastadır ve ondan Japonya da ki büyük depremde kaybolan kuzenini bulup kendisine getirmesini ister ve fazla zamanının olmadığını ölebileceğini söyler. Gong Chan da kuzenini aramak için bir seyahate çıkar.
Aynı zaman diliminde Yoo Rin de gezdirdiği müşterilerinden biri uçağı kaçırır ve o da uçağı durdurmaya çalışır bu sırada Gong Chan da uçaktadır ve ilk kez orda karşılaşırlar. Ama bu karşılaşmayı pek hatırlamazlar. Daha sonra Yoo Rin babasının alacaklılarından kaçarken Gong Chan’ın arabasının önüne fırlar aslında ona hiçbir şey olmaz ancak o yalan söyleyen bir kızdır. Gong Chan onu hastaneye götürür ve ona kartını verir. Yoo Rin onun müdür olduğunu öğrenince kendisine çarptığı için tazminat ister. Ancak Gong Chan hastane raporunda hiç bir yaralanmaya rastlanmadığını söyler ve ona para vermez. Yoo Rin hakkında biraz araştırma yapar onun tur rehberi olduğunu öğrenir.
Gong Chan iş görüşmesi için çinli misafirlerini ağırlayacaktır ancak şirkette çince bilen kimse yoktur ve Yoo Rin çince biliyordur. Gong Chan ondan yardım ister ve onu işe alır. Ama onunla işi kısa sürelidir ve hala kuzenini bulamamıştır. Büyükbabasının durumuda gittikçe fenalaşır. Gong Chan’a sekreteri Yoo Rin’nin kuzenine benzediğini söyler. Gong Chan da Yoo Rin’e gerçek kuzenini bulana dek ona yardım etmesini bunun karşılığında ona para vereceğini söyler Yoo Rin ilk başta kabul etmez ama paraya ihtiyacı vardır bu yüzden kabul eder ve yalan söylemeye başlarlar.
Gong Chan’ın tenisçi sevgilisi Seo Hyun  () onun yerine tenis kariyerini tercih etmiştir ancak pişman olur ve geri döner. Bu arada Yoo Rin’in de duyguları değişmeye başlamıştır. İşin içine birde Yoo Rin’e ilk görüşte aşık olan Gong Chan’ın yakın arkadaşı ve iş arkadaşı Jung Woo () girmesi ile olaylar farklı bir boyuta girer. Büyükbabada Yoo Rin sayesinde iyileşmektedir ve Gong Chan hala gerçek kuzenini bulamamıştır. İşler iyice içinden çıkılmaz bir durum almaktadır. Söylenen her yalan olayı iyice karıştırır.(bunu internet sitesinden aldım :D)

                      Şimdi biraz da müzik zamanı...2 yorum:

Aja Aja Fighting !!! ^^

아자 아자 파이팅 !!! ^^